Öncelikle artık kim eskisi kadar sinema gidiyor? Netflix, TİVİBU, BluTV ve diğer dijital yayın platformları ile film ve diziler evimize geldi. İstediğimiz zaman izleyip durdurup kayıt edip tekrar izleyebiliyoruz. ve üstelik TV veya sinemalardaki sıkıcı reklamlar ve zorunlu aralara bağımlı olmadan.

İşte tam da bu sonuçlar eskiden çok nadir olan ama artık yaygınlaşmaya başlayan Sinema odası modasını tetikledi. Sinema odası için büyük bir malikaneye gerek yok evinizde fazladan bir odanız varsa aslında en keyifli odanız o oda olabilir. Tabiki sinema odası yaptığınız zaman.

Film İzleme Odası

Sinema odası ev içi sohbetlerde film odası veya film izleme odası olarak yavaş yavaş yerini alıyor. Burada sinema odasının büyüklüğü değilde o odaya yapılacak dekorasyon fikirleri ön plana çıkıyor. Sıcak bir atmosfer, estetik bir tasarım rahatlık ve eğlenceye adanmış birkaç fikir. Akustik ses sistemi gibi birkaç teknik detaydan sonra film izleme odanız hazır.

Sinema odasında en önemli konu dekorasyon ve bunun en önemli parçası ve sizi rahat kavuşturacak olan tabiki sinema koltuğu. İşte bu kontada biz yani Tekno Konfor sinema koltukları devreye giriyor. Kaliteli ve konforlu aynı zamanda teknolojik koltuklarımız sinema odanızın vazgeçilmez enstrumanı olacak.

Böyle bir fikriniz varsa fikirler konusunda tecrübeli olan Tekno Konfor iç mimarlarımız sizi bekliyor.